Pozyskaj niezbędną wiedzę, z którą zaprojektujesz swój sukces.

Poznaj dwa tryby modelowania i wybierz ten, który najbardziej odpowiada Twoim projektowym potrzebom. Podczas szkolenia przedstawimy pracę na wiązaniach i parametrach w oprogramowaniu IRONCAD oraz zaprezentujemy cenne wskazówki od naszych szkoleniowców.

Poznaj zastosowanie konkretnych typów wiązań

Definiuj własne parametry

Wykrywaj kolizje na wczesnym etapie pracy

Plan szkolenia

18.06.21r. godz: 12:00

 • czym są wiązania części i zespołów i kiedy warto je stosować,
 • jak działają i jakie jest zastosowanie poszczególnych typów wiązań części i zespołów,
 • jak zasymulować ruch mechanizmu po zdefiniowaniu wiązań części i zespołów,
 • jak sprawdzić występowanie kolizji pomiędzy częściami ruchomymi,
 • czym są parametry modelu i kiedy używać parametryzacji,
 • jak zdefiniować własne parametry oraz określić relacje pomiędzy parametrami.

Formularz rejestracyjny

Nie czekaj, zapisz się już dziś!


  Prelegenci

  Rafał Kudelski
  Absolwent AGH na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn. W 2017 roku uzyskał tytuł doktora nauk technicznych na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Robotyki AGH. Obecnie adiunkt na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Robotyki w Katedrze Systemów Wytwarzania AGH. Specjalista w dziedzinie technologii wytwarzania.
  Rafał Kossewski
  Absolwent AGH na kierunku Automatyka i Robotyka. Zajmuje się wdrażaniem programów CAD/CAM dostępnych w grupie produktów IRONCAD, VisualCAD/CAM, OneCNC. Specjalizuje się również w obliczeniach metodą MES z zakresu statyka, dynamika, drgania i CFD. Na co dzień prowadzi szkolenia i wspiera klientów w kwestiach technicznych.
  Jakub Maj
  Absolwent Politechniki Krakowskiej. Specjalista techniczny odpowiedzialny za wdrażanie oprogramowania IRONCAD u klientów. Prowadzi szkolenia i webinaria z zakresu obsługi programu oraz dedykowane prezentacje funkcjonalności w odniesieniu do obszaru działalności klienta. Oprócz wspierania klientów technicznie zajmuje się również sprzedażą programu i budowaniem rozpoznawalności marki IRONCAD.
  Grzegorz Kiśluk
  Pracownik TMSYS odpowiedzialny za wdrażanie systemu IRONCAD. Młody i ambitny pasjonat projektowania CAD 3D oraz nowych technologii. Od ponad dwóch lat zajmuje się szkoleniem użytkowników programu IRONCAD, udzielaniem wsparcia technicznego oraz przygotowywaniem materiałów szkoleniowych.

  PROJEKTOWANIE 3D Z IRONCAD

  IRONCAD to profesjonalny i w pełni parametryczny system CAD 3D, który umożliwia pracę w dwóch trybach: modelowanie bezpośrednie oraz tradycyjne w oparciu o wiązania i parametry. Program zawiera wbudowany CAD 2D, pozwalający na tworzenie profesjonalnej dokumentacji technicznej oraz obsługę plików DWG/DXF. Ponadto technologia przeciągnij i upuść oraz dedykowane branżowe katalogi pozwalają na szybsze i bardziej dynamiczne projektowanie. Wybierając IRONCAD decydujesz się na program, który nie tylko przyśpieszy Twoją pracę, ale i zwiększy wydajność.

  Adres

  TMSYS sp. z o.o.

  ul. Ciepłownicza 23 31-574 Kraków

  Numer telefonu:

  tel. 12 362 30 76

  Adres e-mail:

  info@ironcad.pl

  Kontakt